JShot

Ekran Görüntüsü Yakalama Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.4 MB
  • Version 2.1.0.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Attila Magyar
Mac bilgisayarınızda kullanabileceğiniz JShot yazılımı ile ekranınızdaki görüntüleri alarak üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz.
Mac bilgisayarınızda kullanabileceğiniz JShot yazılımı ile ekranınızdaki görüntüleri alarak üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ve Java tabanlı olan JShot yazılımı ile ekran görüntüsünü yakalayabilir ve yakaladığınız ekran görüntülerini kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Bilgisayarınızın fotoğraf kütüphanesinde bulunan resim dosyalarınız üzerinde de düzenleme yapabilmenize olanak tanıyan JShot' un en önemli özelliği ise yakalamış olduğunuz ekran görüntülerini istediğiniz uygulama ya da internet sitesine aktarabiliyor olmanızdır. 

Bunun yanında ekranın tümünü ya da belirlediğiniz herhangi bir bölgesinin görüntüsünü, etkin pencere, görev çubuğu gibi görüntüleri yakalayabilir, büyük şekiller üzerine çizgiler çizebilir, resim üzerine metin ekleyebilir veya yakaladığınız görüntüleri yeniden boyutlandırabilirsiniz. Ayrıca yazılım ile yakaladığınız ekran görüntülerini FTP, ImageShack, Skype, Twitter, Picase veya DropBox gibi servislere de yükleyebilirsiniz.
Daha Fazla Göster
JShot indir
DİĞER SÜRÜMLER